Fuad Muradov “İnnovativ idarəetmə” layihəsinin qonağı olub
12 mart 2016-cı il tarixində “ASAN School” könüllülük proqramı çərçivəsində “İnnovativ idarəetmə” layihəsinin növbəti qonağı Azərbaycan Respublikası Milli Məclisinin Gənclər və İdman komitəsinin sədri Fuad Muradov olub.
Fuad Muradov görüş zamanı müasir Azərbaycanda gənclər siyasəti, gənclər üçün yaradılan imkanlardan söhbət açıb. O, öz könüllülük fəaliyyətindən danışaraq son illərdə Azərbaycanda könüllülüyün geniş vüsət aldığını və təqdirəlayiq hal olduğunu vurğulayıb.
150-dən çox ASAN könüllüsünün iştirak etdiyi görüşdə Fuad Muradov eyni zamanda gəncləri maraqlandıran sualları da cavablandırıb.

Fuad Muradov was a guest of the project “Innovative Management”
On March 12, 2016, the Chairman of the Youth and Sport committee of Milli Majlis (Azerbaijani Parliament) of the Republic of Azerbaijan, Fuad Muradov was the next guest of the project entitled “Innovative Governance” implemented within the program “ASAN School”.
Fuad Muradov during the meeting he spoke about the Azerbaijan youth policy, conditions created for the youth. Also, he spoke about his volunteering activity and stressed, that volunteering has obtained a wide spread character in Azerbaijan in recent years and it is praiseworthy.