İnam Kərimov “İnnovativ idarəetmə” layihəsinin qonağı olub
21 may tarixində “ASAN School” könüllülük proqramı çərçivəsində “İnnovativ idarəetmə” layihəsinin növbəti qonağı Azərbaycan Respublikasının Prezidenti yanında Vətəndaşlara Xidmət və Sosial İnnovasiyalar üzrə Dövlət Agentliyinin sədri İnam Kərimov olub.
Tədbiri giriş sözü ilə açan ASAN Könüllüləri təşkilatının sədri Fərid Sadıxlı təşkilata səsvermə yolu ilə seçilmiş yeni sədr Bəxtiyar İslamov və idarə heyətini iştirakçılara təqdim edib.
Daha sonra çıxış edən Dövlət Agentliyinin sədri İnam Kərimov yeni seçilmiş sədr və idarə heyətini təbrik edərək işlərində uğurlar arzulayıb. Çıxışı zamanı İnam Kərimov ASAN Könüllülərinin sayının 7 mindən çox olduğunu və onların qısa bir vaxt ərzində bir çox uğurlu layihələr həyata keçirdiyini vurğulayıb.
150-dən çox ASAN könüllüsünün iştirak etdiyi görüş “Könüllü fəaliyyətini necə təkmilləşdirməli” mövzusunda müzakirələrlə davam etdirilib.

Inam Karimov was a guest at the project entitled “Innovative governance”
On May 21, 2016, the Chairman of the State Agency for Public Service and Social Innovations under the President of the Republic of Azerbaijan was the next guest of the project entitled “Innovative Governance” implemented within the program “ASAN School”.
Chairman of ASAN Volunteers Farid Sadikhli made a key note and presented the new Chairman Bakhtiyar Islamov and Board Members of Youth Organization to the attention of audience.
Right after, the Chairman of the State Agency Inam Karimov congratulated the new Chairman and Board Members of Youth Organization, wished them success in future activities. He, also, mentioned, that more than 7 thousand young people have been engaged in ASAN voluntary work and many successful projects have been implemented within a short term by them.
Event was continued with discussions on the topic “How to improve the work of volunteers” by more than 150 participant ASAN volunteers.