İsrail Dövlətinin Azərbaycandakı səfiri “ASAN xidmət”də
4 avqust 2016-cı il tarixində İsrail Dövlətinin Azərbaycan Respublikasındakı Fövqəladə və Səlahiyyətli səfiri cənab Dan Stav 3 saylı Bakı "ASAN xidmət" mərkəzi və “ASAN radio”nun fəaliyyəti ilə tanış olub.
Bildirilib ki, bu günədək 11 milyona yaxın vətəndaş müraciəti qeydə alınıb. Bundan başqa vurğulanıb ki, "ASAN xidmət" Birləşmiş Millətlər Təşkilatının (BMT) 2015-ci il Dövlət Xidmətləri Mükafatına (United Nations Public Service Award 2015) layiq görülüb.
Yaradılmış şərait və iş prinsipi ilə tanış olan səfir "ASAN xidmət"ə gələcək fəaliyyətində uğurlar arzulayıb.

Ambassador of the State of Israel at "ASAN service”
On August 4, 2016, Ambassador Extraordinary and Plenipotentiary of the state of Israel to Azerbaijan Mr. Dan Stav got acquainted with activity of Baku “ASAN service” center No. 3 and “ASAN radio”.
It was mentioned, that approximately 11 million applications have been already received. Additionally, it was drawn to attention, that “ASAN service” received United Nations Public Service Award 2015.
At the end, Mr. Ambassador, after getting acquainted with the work principle, wished success to “ASAN service” in future.